Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У КНП «Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» стажуються інтерни, які проходять навчання у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова за рахунок коштів районного бюджету

Переглядів: 201

         Відповідно до програми  « Місцевих стимулів» для медичних працівників Тростянецького району на 2015 – 2019 роки  Ярощук Наталія Олегівна та  Лабенко Наталія Вікторівна  проходили   навчання протягом 2013-2019 років на контрактній основі у Вінницькому національному  медичному  університеті ім. М.І. Пирогова,  за рахунок коштів районного бюджету. Сьогодні  наші студенти набули статусу «інтернів» і перейшли від теорії до практики.

         Згідно направлення, виданого Вінницьким національним медичним університетом ім. Пирогова, інтерни  Ярощук Н.О. та Лабенко Н.В. за спеціальністю –«загальна практика - сімейна медицина» направляються в КНП « Тростянецький РЦПМСД», як на базу стажування, для проходження заочного циклу навчання. 

         Відповідно до договору про надання освітньої послуги  інтерни Ярощук Н.О. та Лабенко Н.В. продовжуватимуть навчання в інтернатурі за рахунок коштів районного бюджету.   01.08.2019 року інтерни  Ярощук Н.О. та Лабенко Н.В. успішно прибули на базу стажування і проходять  заочні цикли навчання.

      Варто зазначити, що за рахунок коштів районного бюджету, у Вінницькому медичному університеті навчається ще 2 студенти – майбутні сімейні лікарі.

            Молоді спеціалісти допоможуть вирішити проблеми лікарських кадрів у сільській місцевості району.

« повернутися до списку новин