Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ТРОСТЯНЕЦЬКІ САМОЦВІТИ.

Переглядів: 605

Протягом багатьох років 1 червня у День захисту дітей у районі проводиться дитячий фестиваль «Тростянецькі самоцвіти». Ось і сьогодні у районному будинку культури зібралися юні тростянчани , щоб відзначити свято і показати своє уміння. У районі проводиться чимало різноманітних дитячих заходів, але фестиваль «Тростянецькі самоцвіти» є дійсно популярним. Метою конкурсу є активне залучення дітей до творчості, виявлення юних талантів.

      На фестиваль приїхали підлітки та молодь з усіх територіальних громад району - аматорські хореографічні та співочі  колективи, вокалісти. Змагатимуться учасники у номінаціях «Вокал» та «Хореографія». Конкурс проводиться за віковими категоріями. Творчість учасників оцінювало професійне журі – спеціалісти обласного Центру народної творчості, Тульчинського училища культури, районного будинку культури.

   Переможці нагороджені Дипломами та цінними подарунками. Спонсорами свята стали депутати обласної Ради Лариса Білозір, Геннадій Мазур, Ігор Хміль, Народний депутат України Микола Кучер нагородив усіх переможців екскурсією до Вінниці.« повернутися до списку новин