Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У Четвертинівській територіальній громаді вшанували захистників України

Переглядів: 243

Захищати свою землю – це святий обов’язок кожного  із нас.

Щодня ми чуємо невтішні новини про події на Сході України, про відхід у вічність найкращих… Ми радіємо, якщо день пройшов без втрат.

 Ми, тростянчани,  вдячні за можливість жити  і працювати на мирній території усім захисникам, хто зараз в окопах, хто повернувся з цієї неоголошеної війни, і пам’ятаємо про всіх тих, хто  назавжди залишився молодим…

У кожній територіальній громаді вітали наших захисників, що повернулися зі Сходу. Колишні воїни не можуть спокійно згадувати про те, що пережили: це і біль втрат, і радість повернення. Так і у Четвертинівці громада села вітала своїх молодих ветеранів у приміщенні СБК. У просторому холі увагу гостей привернула виставка, організована працівниками  музею «Битва під Батогом», -  «Герої ХХІ століття». У великому святковому залі  багато глядачів – односельчани прийшли привітати своїх земляків із святом. Сільський голова подякував нашим героям від імені усієї громади, працівники сільської ради вручали подарунки, а діти – осінні квіти. Від  СТОВ ім.. Б.Хмельницького  героям  вручено грошову винагороду.

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує справжніх патріотів і захисників.« повернутися до списку новин