Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулось засідання районної комісії з питань нагородження.

Переглядів: 199

 

        Щороку у районі  до  Дня Незалежності відкривається оновлена Дошка Пошани, на якій представлені  кращі працівники, громадські діячі, трудові колективи, що своєю діяльністю забезпечують  розвиток Тростянеччини. Подають пропозиції  всі територіальні громади району на розгляд комісії з питань нагородження.  Як правило, цьому  передує обговорення кандидатур  на сесії місцевої ради, засіданні виконкому, на зборах трудових колективів.

До районної комісії з питань нагородження надійшли подання від трудових  колективів,  ,ганів самоврядування та виконавчої влади. Сьогодні заступник голови районної ради Іван  Повидало, який є головою комісії з питань нагородження  провів її засідання та ознайомив присутніх із поданими документами:  протоколами, характеристиками, які надійшли на кандидатів  та трудові колективи.

Цьогоріч на Дошку Пошани планується занести 4 трудових колективи  та 20 кращих працівників. Члени комісії, ознайомившись із поданнями,   внесли ряд пропозицій.

Згідно діючого Положення висновки  комісії  надаються головам районної ради та районної державної адміністрації для прийняття відповідного розпорядження.

Відкриття оновленої районної Дошки Пошани  відбудеться 24 серпня.« повернутися до списку новин