Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У рамках підготовки проектів для участі у 15 обласному конкурсі розвитку територіальних громад у Ободівській сільській раді відбулось засідання по обговоренню питання щодо написання спільного проекту.

Переглядів: 427

            У рамках підготовки проектів для участі у 15 обласному конкурсі розвитку територіальних громад у  Ободівській сільській раді відбулось засідання по обговоренню питання щодо написання спільного проекту. У зустрічі взяли участь заступник голови районної ради Іван Повидало та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Піган та керівники ряду сільських громад району.

         Декілька суміжних територіальних громад, а саме: Ободівська, Цибулівська, Будянська та Торканівська виявили бажання підготувати спільний проект, розроблений декількома місцевими радами на основі договору про спільну діяльність  (проект міжмуніципального співробітництва) та подати його на обласний  конкурс.

          Проект буде направлений на вирішення проблем роздільного збору твердих побутових відходів, а саме на придбання спеціальних для цих цілей контейнерів. Кожна із сільських рад планує внести відповідну кількість коштів до загального бюджету. Свою частину, як учасник проекту, внесе районна рада, приватні підприємства, що здійснюють свою господарську діяльність на даній території.

          Вагомою перевагою цього проекту є те, що у Ободівській сільській раді створено та функціонує комунальне підприємство,яке може надавати послуги по збору ТПВ, адже має у своєму розпорядження новий сміттєвоз МАЗ-4371. Тому і планується укласти відповідні угоди між комунальним підприємством та сільськими громадами про збір відходів.   Наразі на території Ободівської сільської ради встановлено 10 контейнерних майданчиків, на яких розміщено 30 євроконтейнерів для роздільного збору ТПВ (папір, пластик, скло), а також 28 контейнерів на 120 літрів.

         Підготовка спільного проекту на основі міжмуніципального співробітництва – це перший проект у районі, але є реальна перспектива на його перемогу.« повернутися до списку новин