Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Ремонт доріг – першочергове завдання для місцевої влади

Переглядів: 309

 

    2  квітня голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у нараді з питання ремонту автомобільних доріг  державного значення, яку провів голова районної державної адміністрації Леонід Лобань. До обговорення питань були залучені голови територіальних громад району, керівники агроформувань, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівник Тростянецького дорожньо- ремонтного пункту філії Томашпільського райавтодору  Анатолій Слободяник.

      Протяжність мережі автомобільних доріг у районі загального користування державного та місцевого значення  становить 287,5 км.,в тому числі:

  • автомобільних доріг загального користування державного значення 96,8км.;
  • автомобільних доріг загального користування місцевого значення 190,7 км.

         У відповідності до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування  Тростянецького району на 2019 - 2020 роки, яка прийнята  сесією районної ради у лютому місяці 2019 року,  заплановано у 2019 році з районного бюджету виділити на співфінансування робіт 800тис.грн.  У планах роботи на 2019 рік – ремонт дороги до сіл Торканівка, Савинці, Ілляшівка, Глибочок та Демидівка та три територіальні дороги: Тульчин – Тростянець – Бершадь,  Цибулівка – Ободівка – Баланівка, Ладижин – Тростянець – Чесельнгик.

         По підсумкам роботи наради прийнято рішення, що місцеві господарства будуть приймати участь у  ремонті автомобільних доріг, забезпечивши співфінансування  з розрахунку 40 грн. за 1га. орендованої землі на придбання матеріалів.

« повернутися до списку новин