Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

З 11 травня в Україні пом’якшили карантинні заходи!

Переглядів: 425

Україна поки йде за тим сценарієм виходу з карантину, який був прогнозований групою науковців та медиків.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, для того, аби уникнути спалахів, вихід із карантину був розбитий на п’ять етапів.

    Перший етап, коли зняли частину обмежень. Наступний етап буде запроваджений тоді, коли кількість захворілих буде зменшуватися протягом певного періоду. Якщо будуть локальні захворювання в тому чи іншому місті – будуть вводити карантин локально там, де виникають спалахи. Так буде жити весь світ, поки не знайде вакцину.

     Він також нагадав, що відновлення руху громадського транспорту – метро та міжміського – відбудеться на третьому етапі виходу з карантину. Проте, коли це станеться – залежатиме від динаміки захворюваності.

    У Тростянецькому районі також запрацювали крамниці непродовольчого призначення, перукарні, стоматологічні кабінети, нотаріус . Працювати під час карантину можна, якщо дотримуватимуться 1,5 метри дистанції, маскового режиму, регулярної дезінфекції. Відповідальність за дотримання вимог несуть  підприємці та власники вказаних закладів.

      Досі під забороною – організація масових заходів, переміщення групою більше двох людей, перебування в громадських місцях без маски чи респіратора, а також осіб до 14-ти років без супроводу дорослих, як і перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу. Заборонено досі залишати місця самоізоляції  чи  обсервації .

     Тростянецька районна рада наголошує, що  послаблення карантинних заходів - не означає нехтувати правилам, які діють при карантині. Бережіть своє здоров’я і  здоров’я своїх рідних.

« повернутися до списку новин