Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Голова районної ради Людмила Скапровська привітала дітей учасників операції об'єднаних сил на Сході України зі святом.

Переглядів: 243

    Вітаю  із Днем Святого Миколая всю громаду Тростянецького району.

Це радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим. Адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.

Миколай Чудотворець для нашого народу – символ доброти, єднання та душевної чистоти. А ще – символ надії та віри у найкращі людські чесноти.

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.
Переконана, що цьогоріч єдине бажання про мир об’єднає не лише жителів Тростянеччини, але й усієї України. Адже цього дня у дива вірять навіть дорослі. Саме час робити добрі справи, опікуватися дітьми, допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

Бажаю всім жителям району миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла. А діткам зростати здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні  - на славу!

Голова районної ради Скапровська Л.В. та заступник голови районної ради Повидало І.І. у день Святого Миколая відвідали територіальні громади району та вручили подарунки дітям учасників ООС, які нині на передовій захищають народ України від агресії та насилля.

« повернутися до списку новин