Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У територіальних громадах району продовжуються збори громадян.

Переглядів: 300

     04.03.2019 року у Савинецькій територіальній громаді відбувся схід села. Три роки громаду очолює Василь Марущак. Голова молодий, амбітний, йдучи на посаду, мав здійснити у селах цілий ряд проектів. У своєму звіті перед односельцями звітував про  виконання намічених планів, аналізував проблеми та окреслив плани на рік. Звичайно , далеко не всі  задуми вдалося реалізувати.

      У 2018 році основна увага була приділена реконструкції сільського спортивного комплексу. Завдяки наполегливості голови та коштам державного , місцевого бюджетів робота по введенню в експлуатацію даного об»єкту вийшли на фінішну пряму. Основні кошти сільського бюджету розвитку були спрямовані на ремонт спорткомплексу, тому інші проблеми сіл не вирішувались на належному рівні. Саме на  питання, які також  потребують першочергового вирішення, зверталась увага громади, про що  і було вказано сільському голові.

      У заході прийняли участь голова Тростянецької районної ради Людмила Скапровська, голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін, начальник Тростянецького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Жанна Горбань, головний лікар КНП «Тростянецький районний центр медико-санітарної допомоги» Володимир Пересунько, директор Тростянецьких районних електричних мереж Андрій Шимко.

        Жителі села  поставили перед присутніми районними керівниками масу питань щодо:   нових правил отримання житлової субсидії у 2019 році, щодо підвищення розмірів пенсійних виплат у 2019 році, щодо продовження медичної реформи та реформи енергопостачання у 2019 році. На всі питання змогли отримати кваліфіковані  роз»яснення.« повернутися до списку новин