Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Презентація пропозицій щодо формування нового районного (повітового) поділу області.

Переглядів: 147

 

Представники органів місцевого самоврядування 5листопада взяли участь у круглому столі, який відбувся у Вінниці  в рамках проекту  «Підготовка  та громадське обговорення обґрунтованої  пропозиції нового районного (повітового) поділу всіх областей  в рамках реформи  місцевого самоврядування України»,  що реалізується завдяки  фінансовій підтримці  Уряду Великої Британії.  Даний проект продовжує роботу з розробки районного (повітового)  поділу  областей, розпочатого 2018 – 2019 року у межах проекту ЦППР «Посилення ролі громадського суспільства у забезпечені демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки  ЄС. Метою даного заходу є надання Уряду  обґрунтованої  пропозиції  нового районного (повітового) поділу всіх областей України. Результати досліджень будуть використані  для подальшої імплементації  реформи місцевого самоврядування.

Під час круглого столу обговорювались моделі поділу Вінниччини на 3, 4 чи 6 округів (повітів): модель Мінрегіону;  модель за  відповідністю межам  госпітальних округів та експертна модель (автор  І.Коліушко), а також різні варіанти їх меж, центрів та складу.

  Участь в обговорені взяли представники районних рад, голови ОТГ, експерти. 

Подібні  обговорення варіантів районного поділу  областей вже відбулися у містах Миколаїв, Ужгород, Полтава, Херсон, Кропивницький, Харків, Суми, Луцьк, Донецьк та інші. Загалом у межах проекту буде розглянуто  адміністративно - територіальний устрій субрегіонального рівня 19 областей України.

« повернутися до списку новин