Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Днями відбулося нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України.

Переглядів: 438

    Десятки благодійних і громадських організацій, волонтерські групи, доброчинці, меценати та волонтери Вінниччини зібрались в залі ресторану «Mоnt Blаnc», де відбувалось урочисте вручення «Янголів добра».

    Визнання на регіональному рівні та нагорода – це певний рубіж, адже Національна експертна рада конкурсу за результатом регіональних відборів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнаками «Янгол добра» і дипломами відбудеться на головній церемонії у Києві.

   Участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина» взяли 112 благодійників, меценатів та волонтерів області, що стало найбільшим регіональним показником по всій Україні.

   Цьогоріч у рамках конкурсу вшанували людей, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювали їх до поширення ефективних доброчинних практик. Так у номінації «Регіональна благочинність» бурштинового янгола  отримав благодійний фонд «Допомоги онкохворим дітям» , який очолює  депутат Вінницької обласної Ради від Тростянецького району Лариса Білозір.« повернутися до списку новин