Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

22 березня голова районної ради Людмила Скапровська прийняла участь у засіданні Координаційної Ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради.

Переглядів: 400

          Засідання було присвячено  темі  забезпечення населення  області  якісною питною водою  та стану  виконання Обласної програми "Питна вода" на 2008-2020 роки» , що відбулась на базі КП «Вінницяоблводоканал», під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. У даному заході взяли участь депутати обласної Ради, голови райдержадміністрацій, керівники комунальних установ, організацій та підприємств, представники профільних департаментів облдержадміністрації, представники місцевого самоврядування рад базового рівня області,засоби масової інформації.
    В обговоренні  питання  взяли участь   директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, депутат обласної Ради Сергій Волков, директор КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, голова Барської районної ради Михайло Піддубний, голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, Вапнярський селищний голова Олександр Горенюк, заступник голови КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Анатолій Рибак.
    В ході обговорення було вироблено та  прийнято рішення про визначення переліку проектів централізованого  водопостачання або водовідведення,які потребують   першочергового   виконання робіт  по будівництву, реконструкції та капітального ремонту в області. Визначено  напрями і джерела фінансування зазначених проектів, в тому числі, за рахунок бюджетних позичок Обласної програми «Питна вода» за дольової участі місцевих бюджетів та коштів населення. На виконання Програми виділено 10млн.грн.,які необхідно  максимально використати.« повернутися до списку новин