Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у міжнародній конференції «Правові, екологічні,економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід»,

Переглядів: 428

Голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у міжнародній конференції «Правові, екологічні,економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід», що відбулась 3 жовтня у м. Вінниця. Італійську сторону представляли президент та спеціалісти акціонерного товариства, з яким вінничани співпрацювали у спільному проекті щодо поводження з твердими побутовими відходами. Як зазначив голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник,- «… італійський досвід у цьому питанні є найбільш оптимальним для перейняття та реалізації у нашій державі».

Зокрема на конференції обговорено шляхи впровадження італійських технологій щодо переробки відходів, а також відбулась презентація плану управління відходами у Вінницькій області.

З 2018 року згідно законодавства в Україні на рівні всіх громад має бути впроваджена система роздільного збирання сміття. Тому досвід інших країн здатен допомогти у вирішенні цього вкрай важливого питання.

Варто зазначити, що у Тростянецькому районі дві територіальні громади – Тростянецька та Ободівська – вже реалізують проекти по роздільному збиранні твердих побутових відходів.

« повернутися до списку новин