Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Сьогодні 6 липня, у залі засідань районної ради відбулась 15 позачергова сесія районної ради 7 скликання.

Переглядів: 413

             

               У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Геннадій Мазур , Ігор Хміль , районні ЗМІ. Сесія була скликана на клопотання Тростянецької райдержадміністрації у зв'язку з необхідністю внесення змін до районного бюджету на 2017 рік , з метою забезпечення безперебійного функціонування  установ, що фінансуються з районного бюджету. Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Лариса Сандуляк детально проінформувала депутатів про всі видатки зазначені у рішенні.  

     Другим важливим питанням, що розглянули депутати, стала реорганізації Великостратіївської середньої загальної школи І – ІІ ступеня в школу І ступеня, аби до початку нового навчального року завершити процес реорганізації і дати учням 4-9 класів( а це 15 учнів)  можливість  здобувати  якісну освіту у школах , де є повноцінні класи. З метою підвозу школярів придбано новий шкільний автобус. Даний проект рішення не набрав необхідних 18 голосів народних обранців.

    Також депутати внесли ряд змін до районних програм, що дасть можливість реалізувати конкурсні  проекти , перемогу в  яких отримали територіальні громади  у 14 обласному конкурсі,  підтримати громадську організацію «Футбольний клуб «Нива», ветеранську організацію.

     Дискусійним було питання про керівника комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня», що передбачало переукладання контракту із головним лікарем. Після тривалого обговорення депутати прийняли  рішення переукласти контракт із головним лікарем комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня» Гіленком А.В. з 01 серпня 2017 року по 01 серпня 2020 року.« повернутися до списку новин