Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбувся конкурс на зайняття посади керівника комунальної установи «Тростянецький центр професійного розвитку педагогічних працівників»!

Переглядів: 277

   Відповідно до розпорядження голови районної ради від  30 вересня 2020 року № 64 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника комунальної  установи «Тростянецький  центр професійного розвитку педагогічних працівників» було оголошено конкурс та створено конкурсну комісію з добору керівника установи.     Сьогодні у залі засідань районної ради відбулось засідання  конкурсної комісії,  на якому обрано голову конкурсної комісії та секретаря. Також комісія розглянула  заяву та пакет поданих до неї документі  від кандидата на відповідність умовам конкурсу та кваліфікаційним вимогам до керівника закладу освіти. Рішенням комісії було допущено  кандидата на посаду керівника установи до участі у конкурсі.

     Конкурс проходив у два етапи. Спочатку учасник конкурсу виконав тестові завдання на знання Законів  України «Про запобігання корупції», «Про освіту» та професійні запитання. Другий етап -  учасник конкурсу презентував свою програму та бачення розвитку комунальної установи.

     Далі члени комісії приступили до детального обговорення учасника конкурсу на посаду керівника комунальної  установи «Тростянецький  центр професійного розвитку педагогічних працівників». Кожний член комісії виступив і висловив свою думку щодо презентації та їх бачення майбутнього керівника освітнього закладу.

     Після детального обговорення  та результатів тестів  члени комісії приступили до голосування. Одноголосним рішення визнали Лещенко Світлану Борисівну переможцем у конкурсному доборі на  посаду керівника комунальної  установи «Тростянецький  центр професійного розвитку педагогічних працівників» та подати її  кандидатуру на затвердження сесії Тростянецької районної ради на посаді директора комунальної  установи  та   укласти контракт із директором установи  строком   на п’ять років.

    Лещенко Світлана Борисівна закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім.. М. Островського у 1987 році. Всю свою трудову діяльність присвятила освіті у різних напрямках. З лютого 2019 року до моменту ліквідації  очолювала комунальну установу «Тростянецький районний методичний кабінет».

« повернутися до списку новин