Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Напередодні Дня захисника України голова районної ради Людмила Скапровська разом з першим заступником голови райдержадміністрації Таїсією Науменко, військовим комісаром Тростянецького ОРВК Сергієм Стоколосом відвідали сім'ї загиблих учасників АТО.

Переглядів: 344

   Напередодні Дня захисника України голова районної ради Людмила Скапровська разом з першим заступником голови  райдержадміністрації Таїсією Науменко, військовим комісаром Тростянецького ОРВК Сергієм Стоколосом відвідали сім'ї загиблих учасників АТО та вручили символічні подарунки від керівництва району та  народного депутата України Миколи Кучера.

   Ми завжди будемо пам’ятати наших героїв Володимира Куйбіду, Миколу Мельника, Олександра Черепаху та Олександра Притику аби сказати безмежне, щире дякую батькам та дружинам воїнів, У кожного  з рідних, в очах досі читається печаль і біль, які ще не минули, та і певно не минуть ніколи. Люди продовжують жити звичним для них життям, важко працюючи, але уже без найдорожчих серцю людей. 

    Час лікує всі рани. І допоки ми будемо берегти у серці непереможний, добрий і мужній образ загиблих воїнів доти і житиме світла пам'ять про них. Слава Україні! Вічна слава її героям! Герої не вмирають! 



« повернутися до списку новин