Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Питання ремонту доріг на контролі у районної влади.

Переглядів: 242

                 

    Питання ремонту доріг є одним із найскладнішим для вирішення, саме ці види робіт потребують величезних капіталовкладень. Найбільш проблемною у плані ремонту у Тростянецькому районі є дороги загального користування державного, регіонального та місцевого  значення Р-33, Т 02-02, Т 02-22 які проходять через населені пункти Буди, Ободівка, Нова Ободівка, Цибулівка, Летківка. На сесії районної ради планується виділити 900 тис.грн. на співфінансування у проведенні робіт з ремонту цих доріг.

      З метою обговорення першочергових заходів та визначення об’єму робіт було проведено зустріч на території району із зацікавленими сторонами, а саме з начальником філії «Томашпільський райавтодор» Чорним В.П., заступником голови Тростянецької районної ради Повидалом І.І., керівником місцевої дільниці райавтодору Слободяником А.С., завідувачем сектором з питань житлово-комунального господарства Тростянецької райдержадміністрації Оліянчуком М.В. та за участі депутата Вінницької обласної Ради Мазура Г.Ф., який активно сприяв у залученні чималих коштів державного бюджету на дані роботи.

      За результатами зустрічі дійшли домовленості закомулювати кошти різних бюджетів: державного, районного, сільських та провести ремонт найбільш небезпечних ділянок доріг. Також сподіваємось на порозуміння з головами територіальних громад Ободівської, Новоободівської, Цибулівської, Летківської, Будянської, які пообіцяли долучитися та надати кошти на співфінансування ремонтних робіт.

« повернутися до списку новин