Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Ободівський табір відпочинку та оздоровлення дітей «Сосновий бір» у комунальній власності Ободівської територіальної громади.

Переглядів: 440

         Ободівський оздоровчий табір  «Сосновий бір» добре відомий заклад, в якому протягом багатьох десятиліть відпочивали тисячі дітей. В останні  декілька років  він не працював, адже власник, яким  був обком профспілок, не мав фінансової можливості вкладати кошти у розвиток  та утримання об’єкту. Щоб  повністю не втратити базу,  що розміщена у чудовій рекреаційній зоні, необхідно  було знайти нового власника.

          І ось нещодавно територіальна громада Ободівки прийняла у комунальну власність Ободівський табір відпочинку та оздоровлення  дітей. Для відновлення роботи закладу необхідно більше півмільйона гривень. Перед керівництвом громади стоїть питання  залучення інвесторів. У даний час розробляється проектно – кошторисна документація на ремонт  та вишуковуються кошти  по благоустрою.

Частину грошей  планується отримати від вартості путівок, частину  - за рахунок  участі у різних програмах та конкурсах.  Табір планується  підготувати до прийому відпочиваючих  на наступний літній сезон. Поділився планами подальшої роботи закладу  Ободівський сільський голова  Костянтин Ременюк: «У таборі діти   будуть   не лише відпочивати, хочемо створити умови для вивчення мов, економічний напрямок, основи виживання та багато іншого».

 

« повернутися до списку новин