Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ЧЕТВЕРТИНІВСЬКИЙ ВЕРНІСАЖ.

Переглядів: 461

 

   Нещодавно у селі Четвертинівка Тростянецького району відкрито картинну галерею, до експозиції якої ввійшли картини місцевого художника Василя Слободяника. Василь Степанович відомий на Поділлі художник-аматор, майстер народного малярства. Народився і все життя проживає у Четвертинівці- селі з багатою історичною спадщиною.

    Сільський голова Олександр Макух та депутати ради в минулому році прийняли рішення про створення на базі сільського будинку культури картинної  галереї, де б виставлялись творчі доробки земляків,адже у селі є творчі люди. Із сільського бюджету виділили кошти на ремонт приміщення. Завдяки спільним зусиллям підготували прекрасний зал, в якому розмістили роботи

Василя Слободяника. На полотнах митця знайшли відображення історичні події, що відбувалися на четвертинівській землі, та сучасне життя. Особливу увагу відвідувачів привертають полотна козацької тематики - «Битва під Батогом», «Козаки варять куліш», «Освячення козацької могили».

      Відвідувачі захоплюються творчим надбанням художника. А Василь Степанович радіє з того: «Люди мені дякують, що можу принести щось добре і приємне в їх життя, щоб вони забули про свої щоденні проблеми і душі їх возрадувалися».

« повернутися до списку новин