Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

30 червня відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тростянецької районної ради.

Переглядів: 635

30 червня відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тростянецької районної ради. В роботі Координаційної ради взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Таїсія Науменко та запрошені.

 На прикладі  села Четвертинівки члени Координаційної ради мали можливість побачити сучасний розвиток сільської територіальної громади.

Роботу Координаційної ради розпочали із покладання квітів до пам’ятника загиблим землякам. Далі члени Координаційної ради та усі запрошені ознайомилися з діяльністю об’єктів соціальної інфраструктури  та виробничого призначення: школою, гуртожитком, ФАПом, дитячим садком, ринком, господарськими  об’єктами СТОВ  ім. Б.Хмельницького, кладовищем, краєзнавчим музеєм, картинною галереєю, тренажерним залом, сільським будинком культури, де і відбулася пленарна частина засідання.

На підтвердження позитивних результатів розвитку територіальної громади, сільський голова Олександр Макух у зведених даних розповів про соціально – економічний розвиток  Четвертинівської територіальної громади. В обговоренні даного питання також взяв участь Сергій Ровишин - голова СТОВ  ім..Б.Хмельницького, який зазначив, що співпраця між сільською радою та товариством налагоджена на високому рівні, завжди є підтримка по кожному питанню, що стосується розвитку територіальної громади, примноження здобутків та добробуту її жителів.

Про стан реалізації завдань по розвитку сільських територіальних громад району доповіла голова районної ради Людмила Скапровська. Зокрема голова районної ради проаналізувала проведену роботу на підвідомчих територіях за останні два роки кожною місцевою радою району. «За останній період у кожній громаді в тій чи іншій мірі відбулися якісні зміни у функціонуванні соціальних установ, розвитку інфраструктури населених пунктів. Це є результатом реального збільшення надходжень до місцевих бюджетів, значної співпраці із місцевими бізнесовими структурами та інвестиційних надходжень при реалізації конкурсних проектів», - зазначила у своєму виступі Людмила Скапровська.

Про досягнення та актуальні проблеми при реалізації проектів інфраструктурної розбудови територіальних громад із колегами поділилися Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька, Олександрівський сільський голова Тетяна Ясенчук та Ободівський сільський голова Костянтин Ременюк.

Останнім питанням  пленарного засідання було про взяття на облік сільськими радами  безгосподарських гідротехнічних споруд, по якому інформував Роман Воєвський - начальник відділу водних ресурсів Тульчинського міжрайонного управління водного господарства. За результатами обговорення прийнято рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тростянецької районної ради.

Усі присутні на Координаційній раді отримали позитиві емоції від побачено та почутого, а очільники територіальних громад запозичили методи та шляхи співпраці із інвесторами на свої підвідомчій території.      

« повернутися до списку новин