Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Оновлення села Оляниця

Переглядів: 853

Нещодавно у селі Оляниця відбулась, як для села, далеко неординарна подія – урочисто відкрито новозбудовану площу. На території села працює компанія «МХП», яка є потужним інвестором для соціальної сфери громади.

       Одним із напрямків роботи  стала реконструкція площі і побудова скверу відпочинку перед сільським Будинком культури, в якому також знаходиться Оляницька сільська рада. Затишні альтанки, зручні лавки, гарні фонарі з сучасним LED-освітленням, доріжки вимощені тротуарною плиткою та квітники, - саме так тепер виглядає центральний майданчик села.

       На урочистості з нагоди відкриття паркової зони завітало чимало жителів села та  гостей. Символічну червону стрічку перерізали Оляницький сільський голова Володимир Олійник та депутат обласної Ради, директор «Вінницького бройлера» Ігор Лещенко. Адже саме це підприємство стало основним фінансистом виконання робіт з оновлення центральної площі села, оплативши виконання робіт на суму понад 700 тисяч гривень.

      Від імені  оляницької громади сільський голова вручив почесні подяки за допомогу у розвитку села директору «Вінницького бройлера» Ігорю Лещенку, директору Оляницької філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Сергію Цимбалюку та виконавцю робіт з реконструкції площі Андрію Стащуку.

      Ігор Лещенко зазначив, що приємні сюрпризи на тому не завершились і на цій площі навесні ще й заструменить фонтан, а на клумбах будуть висаджені гарні квіти.

     Слова вітання для оляничан прозвучали із уст голови Тростянецької районної ради Людмили Скапровської  та голови райдержадміністрації Леоніда Лобаня. Керівники  району побажали, щоб новий сквер став улюбленим місцем відпочинку для мешканців села, а співпраця з потужним та надійним інвестором лише зміцнювалась.

     На учасників святкового дійства чекав ще один сюрприз – виступ творчих колективів Тульчинського училища культури, приїзд яких теж забезпечив інвестор. Студенти  порадували присутніх запальними танцями, піснями та веселими гуморесками.

      Мешканці Оляниці тепер мають гарний сквер, де відбуватимуться сільські урочистості та відпочиватимуть  місцеві жителі. 

« повернутися до списку новин