Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбувся семінар з написання проектів в рамках конкурсу бізнес - планів для підприємців – початківців.

Переглядів: 221

 

      Сьогодні у залі засідань  районної ради  відбувся семінар щодо участі у конкурсі мікрогрантів  «Село. Кроки до розвитку», який реалізується  в рамках  Меморандуму  про співпрацю між Вінницькою обласною державною  адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Конкурс спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті  підтримку кращих бізнес – ініціатив    громадян, зокрема у розвитку соціально – економічного,  культурного та туристичного потенціалу краю. 30 переможців конкурсу отримають  грант (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженою експертною радою розмірі. Обсяг фінансування на один проект  складатиме 50000грн.   Координатором конкурсу виступає ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна».

     У семінарі взяли участь ініціативні громадяни, що бажають створити  або розширити  власну справу, фізичні особи - підприємці  та  деякі голови територіальних громад району. Виконавчий директор спілки підприємців «Стіна»  Олександр Сологуб  довів до відома присутніх  інформацію про умови, особливості конкурсів, цілі та завдання проекту. Учасники заходу отримали відповіді на питання, що виникають у їх практичній діяльності. Експерти ГО «Спілка підприємців «Стіна» будуть супроводжувати  та надавати консультації особам,  які бажають взяти участь  у конкурсах. Зустріч пройшла в форматі конструктивного діалогу та активного спілкування.

        Зареєструвати заявку на конкурс на сайті:

WWW.STINA.ORG.UA

     За додатковою інформацією звертайтесь до виконавчого директора  ГО  « Спілка  підприємців  «Стіна»  Олександра  Сологуба : 096- 152-60-70.« повернутися до списку новин