Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

10 жовтня відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на Тростянеччині Дня захисника України

Переглядів: 302

         10 жовтня голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у засіданні організаційного комітету з питань підготовки та відзначення на Тростянеччині Дня захисника України , яке проводив  голова районної державної адміністрації Леонід Лобань.

Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний інформував стосовно плану заходів з відзначення, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації.

Районні заходи відбудуться в смт Тростянець 12 жовтня 2018 року, розпочнуться з районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у спорткомплексі «Колос».

О 13.45 год. відбудеться покладання квітів до Меморіалу пам’яті. Урочистості розпочнуться о 14.00 год. в районному будинку культури.

Також заплановані такі заходи: відвідування керівництвом району сімей загиблих учасників АТО, тематичні виставки, зустріч керівництва району з  учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та ін.

Відповідні заходи до Дня захисника України пройдуть в усіх територіальних громадах району.« повернутися до списку новин