Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Ободівський фестиваль

Переглядів: 536

         Чудовий  фестиваль дитячої самодіяльної творчості відбувся у Ободівській територіальній громаді 17 червня. Ініціатором його проведення стала сільська рада та сільський голова Костянтин  Ременюк. До  Ободівки  з»їхалися юні таланти із Тростянецького, Чечельницького, Крижопільського районів. Всього захід зібрав у стінах сільського будинку культури 90 учасників та кілька сотень глядачів.    Змагалися діти у номінаціях вокал , хореографія, духова музика по двох вікових категоріях. Гарними були номери художньої самодіяльності: експресивні танці, патріотичні пісні,цікаві духові композиції. Всі учасники фестивалю отримали подарунки від організаторів, а переможці - спеціальні призи, а також грошові винагороди від депутата обласної ради Геннадія Мазура.

    Для всіх присутніх були влаштовані різноманітні розваги: дітвора спробувала себе в їзді верхи на конях, стрибках на батутах. Всіх присутніх веселили аніматори.

    Організатори подбали про те, щоб пригостити бажаючих приготовленими тут же козацькими стравами - юшкою та кашею, а дітей ще й солодкими смаколиками.

     Ободівська сільська рада та оргкомітет фестивалю щиро вдячні спонсорам свята – ТОВ «Ободівка Агро» та особливо керівнику Пугі Григорію Михайловичу та депутату обласної Ради Геннадію Мазуру. Як зазначили всі присутні, свято вдалося на славу, незабутніх вражень вистачить до наступного фестивалю.

« повернутися до списку новин