Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Шановні працівники сільського господарства Тростянецького району! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Переглядів: 260

       

            У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави. В останні роки, завдяки наполегливості та умілому управлінню, досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними.

    Висловлюю щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, овочівникам, садівникам, спеціалістам та керівникам господарств і всім трудівникам села, які щоденно своєю сумлінною працею забезпечують нас продуктами харчування. Ваша хліборобська праця надзвичайно складна і відповідальна. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб,  виробляти продукцію тваринництва, вирощувати овочі, фрукти, по праву називають годувальниками.

       Шановні працівники сільського господарства та  сільськогосподарського виробництва, щиро вітаю вас зі святом і бажаю успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! І як кажуть самі господарники, хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!

З повагою голова районної ради                 Людмила СКАПРОВСЬКА

 

« повернутися до списку новин