Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Оголошено конкурс!

Переглядів: 181

    

  22 жовтня у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася пресконференція громадської організації «Інститут громадських ініціатив Вінниччини» щодо реалізації в області проекту «Трансформуйся в успіх!», що став одним із переможців конкурсу з визначення програм розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

    Проєкт спрямовано на формування у молоді свідомої громадської позиції та розуміння своєї провідної ролі у розвитку громади через набуття лідерських навичок.

      Інноваційність просвітницького проєкту полягає у використанні сучасного методу ігрофікації та освітньої ігри. Ігри відбуватимуться у 5 об’єднаних територіальних громадах області, які будуть відібрані за принципом першості.

Учасники гри зможуть «приміряти на себе» різні соціальні ролі, зокрема, активного жителя громади, педагога, чиновника, пенсіонера та у повній мірі наблизитися до повсякденного життя, зрозуміти суть тих процесів, які щодня відбуваються у громаді та на які потрібно впливати. Планується, що проєкт охопить 150 учасників віком від 15-16 років, для яких буде організовано 30 сесій з соціальних трансформаційних ігор #ГраСвітГромад.

     Проєкт «Трансформуйся в успіх!» реалізовується за інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

    Цього року переможцями конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету, стали 25 проєктів громадських організацій Вінниччини, які протягом року отримають співфінансування на загальну суму 1 млн. грн.

     Протягом 1 жовтня – 15 листопада поточного року триває прийом конкурсних пропозицій для участі в конкурсі на 2020 рік.

    Інформацію щодо проведення конкурсів розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Громадянське суспільство», рубриці «Фінансова підтримка інститутів громадянського суспільства».« повернутися до списку новин