Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

29 серпня 2018 року о 10.00 год у районі проведено педагогічну конференцію, яка вперше відбулась на базі НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія смт.Тростянець.

Переглядів: 386

 

   На конференцію були запрошені директори та педагоги   загальноосвітніх закладів району,   керівники дитячих садочків. У конференції також прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Задорожний Віктор Григорович та начальник відділу організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Бузинська Тетяна Іванівна.

     Даний захід відкрила начальник відділу освіти райдержадміністрації Ільченко Ольга Федорівна. Свій виступ Ольга Федорівна розпочала із новинок реформи, яку розроблено Міністерством освіти і науки України.

…..  «Головна мета нової української школи – створити навчальний заклад, у якому  буде приємно навчатись і який даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Реформа НУШ розрахована на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася в Україні протягом десятків років. Проте зміни вже розпочались, і Міністерство освіти і науки робить усе, аби вони були невідворотними. Зокрема, у вересні 2017 року було ухвалено новий закон “Про освіту”, який регулює основні засади нової освітньої системи. На черзі – ухвалення нового Закону “Про загальну середню освіту”.

З 2018-2019 навчального року по-новому вчитимуться всі першокласники України».

Також у виступі було підведено підсумки по навчанню  учнів у 2017-2018 навчальних роках, наголошено про успіхи дітей на олімпіадах, а  саме: «Щорічно впродовж листопада – грудня в районі проводиться ІІ та у січні-лютому команди району  беруть участь  у ІІІ  (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

За результатами підсумкових протоколів із 409 учасників ІІ етапу олімпіад призерами стали 108 учнів /у 2016-2017 н.р.- 110  / , з них : 47 / у 2016-2017 н.р. - 42/–представлено до нагородження дипломом І ступеня , 33 /у 2016-2017 н.р.-40 /–дипломом ІІ ступеня , 27 /у 2016-2017 н.р. – 29 / –дипломом ІІІ ступеня .

 У 2018 році 11 учнів стали призерами обласних олімпіад, в тому числі учні (у 2017 році – 7):

- НВК «СЗШ І-ІІІ ст.№1-гімназія» смт Тростянець – 5 переможців (3 місця з інформаційних технологій, 1-російська мова, 1-фізика);

- Тростянецької СЗШ І-ІІІ ст. №2 – 3 переможці (1-історія, 1 – англійська мова, 1 – українська мова);

- Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. – 1(історія);

- Летківської СЗШ І-ІІІ ст. – 1(географія);

- Ободівської СЗШ І-ІІІ ст. – 1(екологія).

 

   Освітяни району мали можливість також почути інформацію про роботу Летківського дитячого садочку у плані:   «Заклад дошкільної освіти - початкова школа»;    ( завідуюча Пишнюк Ж.О.);

   Анатолій Васильович Катренко , директор Ободівської СЗШ І-ІІІ ступенів виступив перед колегами із доповіддю на тему:

«Формування інноваційного освітнього простру навчального закладу, як умова професійного розвитку педагога та учнів»;

    Валентина Василівна Дука , вчитель-логопед логопедичного пункту відділу освіти райдержадміністрації чітко інформувала присутніх по інноваційній темі: «Про забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами»;

Валерій Федорович Єндерюков, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки  інформував своїх колег по питанню: «Про захист прав та інтересів працівників освіти в умовах реформування освіти»

  Підсумки серпневої педагогічної конференції підвів заступник голови райдержадміністрації Задорожний Віктор Григорович.

   Також у цей урочистий день працівників освітянської ниви було нагороджено Грамотами Департаменту освіти і науки, районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації. « повернутися до списку новин