Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

27 лютого 2018 року в залі засідань районної ради відбулась позачергова 20 сесія районної ради 7скликання.

Переглядів: 487

         Провела сесію голова районної ради Людмила Скапровська.

Сесія була скликана  у зв'язку з необхідністю прийняття змін  до  районного бюджету на 2018 рік  та обрання делегатів до складу Госпітальної ради  Східного госпітального округу Вінницької області від Тростянецької районної ради.   

У роботі сесії взяли участь  депутати обласної Ради  Геннадій Мазур, Лариса Білозір та Ігор Хміль,представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районні ЗМІ. На порядок денний було винесено 4 питання.

       Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Лариса Сандуляк  проінформувала    про внесення змін   до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»,яким передбачається збільшити видаткову частину на 850 ,0тис.грн. на виконання програм соціально – економічного розвитку регіону з метою придбання об’єктів нерухомого майна  на території Тростянецького району для забезпечення  розташування   та життєдіяльності  військової частини.

         Депутати затвердили  зміни у  штатній чисельності комунального закладу «Тростянецька центральна лікарня» .

         Володимир Пересунько проінформував депутатів  про зміни ,які необхідно внести до рішення «Про реорганізацію комунальної установи  «Тростянецький районний центр медико – санітарної допомоги» в комунальне  некомерційне підприємство «Тростянецький районний центр медико – санітарної допомоги»,щоб забезпечити  належне функціонування установи на період проведення реорганізації.    

         Бурхливе обговорення отримало питання про  делегатів до складу  Госпітальної ради  Східного госпітального округу Вінницької області  від Тростянецької районної ради,адже це важливе  питання ,щодо  реформування медичних закладів  вторинного рівня ,до якого відноситься Тростянецька ЦРЛ. В обговоренні  питання виступили: депутати районної  ради Наталія Гора,Леонід Лобань,депутати обласної Ради  від Тростянецького виборчого округу  - Геннадій Мазур,Лариса Білозір ,Ігор Хміль,головний лікар  Тростянецької ЦРЛ  - Анатолій Гіленко.    В результаті прийнято рішення  обрати  до складу Госпітальної ради   :

Ларису Білозір – депутата обласної Ради;

Анатолія Гіленка – головного лікаря Тростянецької центральної лікарні;

Леоніда Лобаня –  депутата  районної ради,голову Тростянецької райдержадміністрації.« повернутися до списку новин