Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Сьогодні відбулась 19 сесія районної ради 7 скликання . Депутати розглянули та затвердили 36 рішень.

Переглядів: 569

        Сьогодні  відбулась 19 сесія районної ради 7 скликання . Депутати розглянули та затвердили  36 рішень. У роботі сесії взяв участь  депутат обласної ради  Геннадій Мазур.

Питання ,які виносились на сесію ,мають широкий спектр  та  впливають на економічний  та соціальний  розвиток району. Зокрема  прийнято 10 довгострокових програм,які  забезпечать розвиток освітніх закладів,допоможуть  у вирішенні соціальних питань ,проблем житлово – комунальної  сфери ,інфраструктурної розбудови ,правопорядку у населених пунктах району. Особливе значення  для забезпечення  життєдіяльності  територіальної  громади району  мають затверджені програми  щодо поводження з твердими побутовими відходами ,ремонту  та утриманню доріг,забезпечення підвозу  учнів до навчальних закладів ,правоохоронного  захисту громадян.

Одним із головних було питання щодо внесення змін до районного бюджету  на 2018 рік. За результатами  виконання районного бюджету  за 2017 рік  маємо великий  залишок коштів,який утворився  на 1 січня  2018 року ,і склав  понад 9млн.грн. Депутати прийняли рішення про спрямування  даних коштів на ті напрями ,які недофінансовані  у тому обсязі ,що необхідні для функціонування бюджетних закладів ,а також  виконання районних програм.

         Також  депутати затвердили  ряд рішень  з питань комунальної власності, а це : передача майна,оренда комунального майна,реорганізація КУ «Тростянецький районний центр первинної допомоги в комунальне некомерційне підприємство  «Тростянецький  районний центр  первинної медико - санітарної допомоги»,упорядкування штатної чисельності  районного Будинку  культури.  

На розгляд  сесії  виносився цілий блок питань  із затвердження  технічної документації  з нормативно грошової оцінки  земельних ділянок .

Пленарне засідання прийнято у діловому  та конструктивному руслі. 

« повернутися до списку новин