Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

ПРАВОВА ОСВІТА ШКОЛЯРІВ

Переглядів: 206

       Якщо говорити мовою символів, то людина – це птах з двома крилами. Одне крило-це наші права, друге – обов'язки. І для того, щоб здійснювати повноцінний політ у соціумі, обидва крила повинні бути розвинені рівномірно.

   У рамках проведення правового тижня в школі-гімназії №1 бібліотечними працівниками коммунального закладу «Тростянецька ЦРБ» проведено цикл заходів: правовий калейдоскоп «В країні прав та обов’язків», інтелектуальна гра «Кожен має знати свої права»,  мета яких -  запобігання порушенню прав дітей.

     На заходах дітям розповідали про їх права та обов’язки, які є закони та чому їх не можна порушувати і яка відповідальність за їх порушення. 

    Хоч в нашій державі не існує окремого законодавства для неповнолітніх, але ще в 1991 році Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини. Права дітей захищені нормативною базою – це окремі статті Сімейного, Цивільного, Кримінального кодексів, які регулюються законами: «Про охорону дитинства», «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про попередження насильства у сім'ї».

   Усі ми знаємо, що дитинство – найважливіший період у житті людини. Саме у період дитинства юна особистість потребує найбільшої уваги та захисту з боку батьків, педагогів, медичного персоналу, держави.

 

 

« повернутися до списку новин