Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Масштабна робота по реконструкції паркової зони та Меморіалу пам»яті розпочалась у селі Ободівка Тростянецького району.

Переглядів: 490

         Село Ободівка має багатовікову історію і традиції, але в останнє десятиліття зазнало незначного розвитку. Як зазначив сільський голова Костянтин Ременюк, настав час змін. Ініціативу сільського голови підтримали депутати ради. У минулому році виконали роботи по впорядкуванню та розчистці парку, що є пам»яткою садово – паркового мистецтва, інвестор збудував автозаправну станцію, впровадили проект сільської ради по роздільному збору твердих побутових відходів. У нинішньому році розпочались роботи по впорядкуванню центру села. За словами сільського голови, згідно проекту планується побудувати площу біля Меморіалу пам»яті, фонтан, алеї, встановити нові лавки для відпочинку. Першу чергу робіт мають виконати у другому кварталі цього року.

        Також незабаром почнеться будівництво сучасного спортивного майданчика із синтетичним покриттям біля Ободівської школи 1-3 ст. Організатором всіх робіт є Ободівська сільська рада та її очільник Костянтин Ременюк, які залучають до втілення проекту місцеву громаду, відповідальних підприємців, також вагому допомогу надає депутат обласної ради Геннадій Мазур.

       Жителі села впевнені, що спільними зусиллями зуміють створити гарні умови для проживання та відпочинку для себе та своїх дітей.« повернутися до списку новин