Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У Тростянці пройшли змагання з рукопашного бою.

Переглядів: 290

      Щороку обласна федерація рукопашного бою проводить турніри на звання найсильніших, наймужніших та найвитриваліших хлопців і дівчат, які тренуються  в спортивних клубах області. Цими вихідними такий турнір був проведений на базі  спортивного комплексу смт.Тростянця. Господарями турніру стали вихованці спортклубу з рукопашного бою на честь преподобного Іллі Муромця на чолі з керівником Андрієм Ковалем. Цьогорічний турнір, приурочений святкуванню 1030-ліття хрещення Русі.

   Спортивний  клуб, який організував Андрій Коваль в Ілляшівці,   діє з 2015 року. За цей короткий час вихованці спортклубу досягли високих спортивних результатів. Приємно вражає те, що тут молоді юнаки та дівчата отримують не лише спортивну, а й військову підготовку. Молоді люди займаються стрілковою, парашутною підготовкою, десантуванням. Старання керівника клубу і його тренера Максима Козачка не пройшли марно -   троє вихованців навчаються у вищих військових навчальних закладах. Ознакою того , що клуб має високі результати є те, що у ньому хочуть навчатися діти з інших населених пунктів Тростянецького району. Тому у планах Андрія Коваля  - відкриття філії клубу.

    Турнір прийняв 101 учасника з Вінниці, Погребища, Ілляшівки, Турбова, Липовця, Крижополя і Чечельника. У ході турніру розігрувалися 30 комплектів нагород різних вікових і вагових категорій.

   За результатами поєдинків першість у командному заліку дісталася юним спортсменам із Липовця, вони повезли додому найбільшу кількість нагород. Другу сходинку посіли спортсмени з Крижополя, третю – з Чечельника.
 « повернутися до списку новин