Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Працівники сільського господарства району відзначають своє професійне свято.

Переглядів: 275

    У неділю аграрії України відзначатимуть своє професійне свято. Напередодні цієї дати відбулося вшанування працівників сільського господарства у районі та області.

Щорічно результати роботи аграріїв Тростянеччини є одними з кращих у області. Ось і цього року показники сільськогосподарського виробництва нашого району поряд із Гайсинським і Літинським районом визнані кращими на Вінниччині. За вагомі досягнення  Тростянецький район нагороджений Почесною грамотою Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації. Також серед нагороджених ТОВ «Україна – Т»  директор Василь Тарасюк , ПСПГ «Савинецьке» -  директор Володимир Ткач та головний зоотехнік Гордіївської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Валентина Вербецька. Отримані нагороди – це результат наполегливої роботи колективів.

Варто зазначити, що сільськогосподарські виробництва одним із основних базових напрямів економіки держави. Вінниччина у нинішньому році, надзвичайно складному за погодніми умовами, лідирує у тваринництві зерна, цукрових буряків, плодів та ягід, картоплі, м’яса, молока. І відрадно, що виробники Тростянеччини внесли вагому частку у спільний подільський результат.« повернутися до списку новин