Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

КУ «Тростянецький інклюзивно - ресурсний центр» за роботою

Переглядів: 318

 

       У травні фахівцями КУ «Тростянецький  інклюзивно - ресурсний  центр» розпочато проведення повторної комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми.

     Станом на 21 травня обстежено 80 дітей з особливими освітніми потребами. Фахівцями центру систематично надаються консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами, з метою формування позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей; здійснюється моніторинг динаміки розвитку дитини, шляхом взаємодії з батьками та з закладами освіти в яких навчаються діти з особливими освітніми потребами; надаються психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги.

      Працівники КУ «Тростянецький  інклюзивно - ресурсний  центр» постійно беруть участь у нарадах, семінарах, навчанні на базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», Департаменту освіти і науки по питаннях: «Створення моделі партнерської взаємодії «Дитина, фахівець, батьки»;  навчання з користування системою автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів; підвищення кваліфікації педагогічних працівників для роботи в умовах реформування галузі освіти, Нової української школи.

    КУ «Тростянецький  інклюзивно - ресурсний  центр» отримав комплекти методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами: WISC-IV, Leiter–3, Conenrs-3, CASD та PEP-3, та доступ до онлайн систем тестувань, на яких розміщені онлайн-протоколи до кожної методики.« повернутися до списку новин