Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Всесвітній день Землі!

Переглядів: 158

       22 квітня – весь світ, незалежно від громадянства, національності і релігійних уподобань, відзначає Всесвітній день Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Це день нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має задуматися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши байдужість у собі.
      На карантині ми більше стали цінувати свіже повітря та чисте довкілля, розуміємо, як приємно посидіти на чистому березі чистої річки, чи прогулятися чистим лісом.
      Планета, на якій ми живемо, унікальна – саме тут є умови для розвитку життя. Та часто люди не замислюються над майбутнім нашої планети. Забруднення лісів, річок та морів, шкідливі викиди в атмосферу – все це призводить до загибелі численних тварин та рослин, побачити які тепер можна лише в Червоній книзі…
Пам’ятайте, що Земля – це неоціненний дар, подарований нам природою, це – наш спільний дім, тож берегти її – наш священний обов’язок.

« повернутися до списку новин