Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Запрошуємо всіх бажаючих для співпраці в якості волонтерів.

Переглядів: 132

Відповідно до правоохоронної Програми Тростянецького району на 2018 – 2020 роки одним із завдань та пріоритетних напрямів є удосконалення форм і методів профілактичної роботи з особами криміногенних  категорій  та усунення причин запобігання виникненню умов, що сприяють учиненню  злочинів та правопорушень.

  Високий рівень злочинності – являється   одним із чинників, що здійснює  негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родині.  З метою вирішення цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя  в суспільстві  осіб, які вчинили правопорушення Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію».

  Уповноваженні органи з питань пробації працюють із різними категоріями громадян. Для забезпечення виконання органами пробації покладених на них завдань і функцій  необхідна тісна співпраця із громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників. З цією метою  передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію волонтерів пробації. До волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, можуть залучатись:

  • студенти вишів;
  • фахівці державних органів та установ (центрів соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді, служб у справах дітей, центрів зайнятості та інші);
  • члени благодійних та громадських організацій;
  • члени релігійних організацій;
  • фізичні особи, які володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть сприяти виконанню завдань, поставлених перед уповноваженими органами з питань пробації.

         Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні  нагляду за засудженими та проведення з ними соціально – виховної роботи. Волонтери  пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

            Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації  та волонтерською  організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. До волонтерської діяльності не залучаються особи, які мають непогашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість.

            Волонтерська діяльність  - це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть  бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій.

            Запрошуємо всіх бажаючих  для співпраці з Тростянецьким  міськрайонним відділом  філії  Державної установи  «Центр пробації « у Вінницькій області в якості волонтерів.                                                                                                                                                                                              

       Для отримання більш детальної інформації, пропонуємо звертатися за адресою: смт.Тростянець,   вулиця Поштова 40/1, тел. 2-10-04.

« повернутися до списку новин