Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулося засідання чергової 36 сесії районної ради 7 скликання

Переглядів: 164

      

 9 жовтня 2019 року у районній раді відбулося засідання чергової  36 сесії районної ради 7 скликання. У роботі сесії взяли  участь депутати обласної ради Геннадій Мазур та Ігор Хміль, перший заступник голови РДА Таїсія Науменко, сільські голови, керівники управлінь та відділів РДА, виконавчий апарат районної ради та запрошені.

На порядок денний пленарного засідання виносилось 23 питання. Одне із основних - звіт голови районної ради про роботу  самоврядного органу  за рік, по якому доповідала голова районної ради Скапровська Л.В. Голова районної ради детально  проаналізувала роботу постійних комісій, виконавчого апарату, дорадчих органів у звітному періоді. Зокрема озвучено стан виконання районних програм економічного та соціального розвитку району, що забезпечують діяльність бюджетних галузей та розвиток району у цілому.

Про проведену роботу по виконанню Районної цільової соціальної програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки звітувала  завідувач сектору  з питань сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Аліна Горбата. Серед блоку питань, що стосується  комунальної власності, депутати прийняли рішення  про передачу майна до Ободівської  та Тростянецької територіальних громад, затвердили ліквідаційний баланс Ободівської СЗШ І-ІІ ступенів, внесли зміни  до штатної чисельності комунальних закладів, вирішили питання оренди майна, тощо.

 Також розглянуто  ряд земельних питань щодо затвердження проектів землеустою по Будянській,  Летківській  та Тростянчицькій сільських радах.

« повернутися до списку новин