Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

14 березня Україна вже вдруге відзначає День українського добровольця. У цей день ми вшановуємо наших співвітчизників, які добровільно вирушили в зону антитерористичної операції, щоб захищати незалежність і суверенітет України.

Переглядів: 408

        14 березня Україна вже вдруге відзначає День українського добровольця.

    У цей день ми вшановуємо наших співвітчизників, які добровільно вирушили в зону антитерористичної операції, щоб захищати незалежність і суверенітет України.

      Це свято героїв, котрі в скрутний для держави час стали на захист її територіальної цілісності. З самого початку збройного конфлікту добровольчі батальйони разом зі Збройними Силами боронили рідну землю від агресора, доводячи своєю мужністю, самопожертвою та героїчними вчинками,  що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя. Саме завдячуючи їхнім зусиллям вдалось не допустити швидкого просування ворога далі материковою Україною.

     Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжнього патріотизму та самовідданості.

         Центральна районна бібліотека  спільно з  Тростянецьким районним краєзнавчим музеєм  провели для учнів  9 – 11 класів Тростянецької СЗШ І- ІІІ ст. №2 вечір – зустріч з добровольцями  - тростянчанами Віталієм Пояном,Володимиром Кіщенком,Владиславом Малим  «День українського  добровольця – це свято мужності».

         Вечір доповнювала музична презентація під пісню Океану Ельзи «Не твоя війна». А спогади добровольців про війну навертали сльози на очах присутніх.

         Директор музею Людмила Шамраєнко звернула увагу на музейну експозицію присвячену подіям АТО та героям – тростянчанам,які загинули в зоні проведення  АТО.

         Директор учбового закладу Тамара Задорожна подякувала воїнам – добровольцям ,а учні привітали воїнів квітами.

« повернутися до списку новин