Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

16 листопада у районі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Переглядів: 350

Хліборобів вітали голова районної ради  Людмила Скапровська, перший заступник  голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, начальник агропромислового та економічного розвитку райдержадміінстрації Юрій Крилик.  Є чим пишатися аграріям району, адже результати їхньої діяльності визнані одними з кращих на Вінниччині.

Професійне свято хліборобів надзвичайно вагоме для Тростянецького району, адже сільське господарство це основа нашої економіки. З року в рік трударі галузі дають гарні результати своєї праці. Громада району щиро дякує нашим аграріям, адже завдяки їм ми маємо хліб на столі, податки до бюджету, допомогу у розвитку населених пунктів, а люди, які трудяться на виробництві, достойну заробітну плату, зазначила голова районної ради Людмила Скапровська, вітаючи присутніх зі святом.

Кращих виробничників галузі від кожного сільськогосподарського підприємства району нагороджено Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації та вручено грошові винагороди.

Аграрний сектор району у нинішньому році має добрі результати. Валовий збір зернових культур складає 156,6 тис.тонн, урожайність озимої пшениці – 52,3 цнт/га, ячменю – 51,2 цнт/га, гороху 18,7 цнт/га. Закінчується збір кукурудзи, урожайність якої склала 113,3 цнт/га, що значно вище середньо обласного показника, а також цукровий буряк показав врожайність 595,5 цнт/га.

Тростянецький район є одним із кращих за чисельністю поголів’я та продуктивністю худоби. За 10 місяців вироблено 186,1 тис.тонн м'яса, 11057 тонн молока. Середня заробітна плата на 1 працюючого у сільському господарстві складає 10,664 грн.

Підводячи сьогодні підсумки 2018 року, аграрії інтенсивно готуються до нового врожайного року.« повернутися до списку новин