Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

26 серпня - День селища Тростянець!

Переглядів: 948

    

    Щороку у серпні наш районний центр селище Тростянець святкує свій день народження. У цей день звідусіль злітаються до своєї малої батьківщини тростянчани. В урочистостях прийняли участь депутат Верховної Ради України Микола Кучер, голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, керівники району Леонід Лобань та Людмила Скапровська, Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька.

Цьогорічне свято є особливим і запам’ятається на все життя мешканцям Тростянця.

     До Дня селища приурочено відкриття центрального парку після реконструкції. Цей грандіозний проект вдалося реалізувати завдяки ініціативі та організаційній роботі Тростянецької селищної ради та селищного голови Людмили Червонецької. Реконструйований парк – це окраса селища. Сучасний ландшафтний дизайн та витончений естетичний вигляд є зразком садово-паркового мистецтва. Такий об’єкт може прикрасити не лише невелике селище, а й столицю.

  Насичена та продумана програма свята принесла масу задоволення його учасникам. Виставка квіткових композицій, флешмоб, майстер клас з декоративного мистецтва, феєричне шоу справили незабутнє враження на жителів району та гостей. Чудовий концерт за участю композитора та співака Романа Скорпіона, та одеського гурту «Jam Band» - створювали гарний святковий настрій. Завершилось свято молодіжною дискотекою.

« повернутися до списку новин