Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

02 листопада голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у семінарі-тренінгу із роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів.

Переглядів: 578

02 листопада голова районної ради Людмила Скапровська взяла участь у семінарі-тренінгу із роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів. Навчання проводило Національне агентство з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН. Семінар відбувся на виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції». Участь в його роботі взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати обласної Ради, виконавчий апарат обласної Ради, представники виконавчої влади обласного та районного рівнів, посадові особи місцевого самоврядування, сільські, селищні, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад.

Спеціалісти із Департаменту дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства Юлія Шевченко та Аліна Нікітіна надали присутнім на семінарі методичні рекомендації для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

В межах інформаційної кампанії в області передбачене проведення трьох семінарів-навчань: загального – для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та спеціалізованого характеру – для працівників системи безоплатної первинної правової допомоги і уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції.« повернутися до списку новин