Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Встановлено новий антирекорд

Переглядів: 756

Новий антирекорд!

      Україна майже щодня встановлює нові антирекорди за кількістю інфікованих коронавірусом.  Збільшилось число складних випадків та смертей, зростає показник госпіталізації. За минулу добу захворіла рекордна кількість осіб – 1453, з них 103 дитини та 93 медпрацівники, 33 летальних випадки. Найбільшу кількість випадків зареєстровано в місті Києві (186) та в Одеській області (156). 

      Не покращується ситуація і в нашому районі. На сьогоднішній день у інфекційному відділенні Тростянецької ЦРЛ лікується 19 пацієнтів , із них  5 тяжкохворих на COVID  - 19, 14 пацієнтів  з підозрою на коронавірус  очікують тестів ПЛР, але уже частина із них підключена до кисневих апаратів.  Також у районі захворіло 9 лікарів , частина  з яких  уже подолали недугу , частина продовжують лікуватись .

      МОЗ  укотре закликає дотримуватись епідеміологічних правил. Адаптивний карантин – це баланс між звичним життям громадян та боротьбою з коронавірусом.  Бережіть своє здоров’я  та оточуючих навколо вас людей.« повернутися до списку новин