Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

15 грудня 2017 року у залі засідань районної ради відбулась 18 сесія районної ради.

Переглядів: 586

 Сесія була скликана на клопотання Тростянецької райдержадміністрації у зв'язку з необхідністю прийняття бюджету району на   2018 рік та  внесення змін до рішення  «Про районний бюджет на 2017 рік» для успішного закінчення бюджетного 2017 року та забезпечення безперебійного функціонування  установ і організацій району .  

У роботі сесії взяли участь  депутат обласної ради  Геннадій Мазур, представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районні ЗМІ. На порядок денний було винесено 9 питань.

    Депутати розглянули та прийняли   Програму соціального та економічного розвитку Тростянецького району на 2018 рік, районну Програму «Турбота» та  районну цільову Програму «Молодь Тростянеччини»,які у подальшому дадуть  змогу реалізувати ряд важливих соціальних та економічних питань району та забезпечать фінансову підтримку соціальної сфери та молоді  у 2018 році.

    Начальник фінансового управління райдержадміністрації  Лариса Сандуляк  проінформувала    про внесення змін  «Про районний бюджет на 2017 рік» і  ґрунтовно   розповіла про   бюджет  на 2018 рік. Після детального  обговорення  депутати прийняли  основний фінансовий документ району  на  2018 рік.

    У депутатському корпусі відбулися зміни: замість  депутата районної ради Таїсії Науменко, що була обрана  від районної організації «Самопоміч», повноваження якої , згідно поданої заяви, районна рада припинила на минулій сесії,  прийнято відповідне рішення Тростянецькою ТВК, яке зачитав секретар комісії Анатолій Буга,  про обрання  наступного за черговістю  кандидата у депутати із виборчого списку. Таким чином Стефаненко Людмилу Ксенофонтівну визнано депутатом Тростянецької районної  ради 7 скликання. 

« повернутися до списку новин