Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

1 жовтня по всій країні проводяться різноманітні заходи, спрямовані на захист прав та інтересів людей похилого віку.

Переглядів: 430

 

       Жовтень місяць починається особливою датою, адже 1 числа ми вшановуємо людей похилого віку - наших батьків, бабусь та дідусів. Вони віддали своїй країні, своїм рідним найкращі роки життя і заслужили повагу та піклування. У цей день по всій країні проводяться різноманітні заходи, спрямовані на захист прав та інтересів людей похилого віку, створення для них належних умов життя і відпочинку. Повага до громадян старшого покоління є одним із основних принципів будь - якої розвиненої та цивілізованої держави.

   У Тростянецькому районі літнім людям приділяється належна увага. У першу чергу цими питаннями опікуються громадські організації ветеранів. У кожній сільській,селищній радах ветеранські організації очолюють активні люди, які переймаються проблемами старшого покоління та допомагають по мірі можливості їх вирішувати.

    Особливу увагу літнім людям приділяють працівники комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування Тростянецького району». Колектив установи не лише професійно і відповідально відноситься до роботи, але і творчо. У центрі працюють гуртки за інтересами для ветеранів, проводяться різноманітні зустрічі,круглі столи.

     У день свята працівники установи спільно із спеціалістами культури, самодіяльними артистами підготували цікаву програму для людей похилого віку. До районного будинку культури завітали ветерани із Тростянця та сіл району. Справжню насолоду всі присутні отримали від співу та танців аматорів сцени. На завершення свята було організовано чаювання. Депутат обласної Ради Лариса Білозір пригощала шановних пенсіонерів смачними солодощами.

      На зустріч до ветеранів завітали голови районної ради Людмила Скапровська та Леонід Лобань.

« повернутися до списку новин