Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

У Тростянецькому районі відзначили День Європи

Переглядів: 218

 

     Щорічно з нагоди свята Дня Європи  у Брюсселі, де перебувають керівні органи ЄС, а також у країнах-учасницях ЄС відбуваються офіційні урочистості.

     Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

       У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

       Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною

європейської цивілізації.

       17 травня 2019 року  біля  районної Дошки Пошани  проведено  мітинг   з нагоди відзначення Дня Європи у якому прийняли участь представники  районних організацій, підприємств та учні  шкіл району.

    Урочисто було  піднято Прапор України та Прапор Європи. На зібрані виступила голова районної ради Людмила Скапровська,  відмітивши, що  Україна досягне рівня  європейського розвитку і увійде до європейського дому повноправним членом. Українці займуть свої місця у Європейському парламенті, Європейській Комісії та інших інституціях.

       Учасники зібрання також мали можливість почути і   учнівську  молодь, призерів  Всеукраїнських та Міжнародних  конкурсів, які є гордістю нашого району.  Після закриття мітингу,  учасники зібрання   урочистою ходою перейшли до районного Будинку культури,  біля якого  відбулися тематичні  номери  підготовлені учнями  сільських шкіл.

 

 

« повернутися до списку новин