Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Схід громадян у Четвертинівці.

Переглядів: 145

           Четвертинівська територіальна громада розпочала першою у районі у нинішньому році проведення зборів громадян за місцем проживання. Такий захід відбувся сьогодні. У його роботі взяли участь голова районної ради Людмила Скапровська, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Валентина Піган, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, керівник відділення Пенсійного Фонду України Світлана Сауленко, заступник головного лікаря КНП « Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Шевчук, фахівець з адміністративної діяльності Тростянецької дільниці Тульчинського ПАТ «Вінницягаз»    Побережник Віталій Іванович.

    Про роботу за рік звітував сільський голова Олександр Макух. Чимало у 2019 році зроблено у селі у плані соціально-економічного розвитку. Те, що село розвивається, свідчать факти. Кількість дітей у школі та дошкільному закладі збільшується. У минулому році народилось 13 немовлят, що для сільської місцевості є вагомо. До села приїздять на постійне місце проживання люди з інших регіонів. Значна робота здійснена по благоустрою: продовження будівництва парку, будівництво тротуарів, ремонт доріг, впорядкування берегів річки Південний Буг – основні напрямки діяльності самоврядного органу та громади.

На території села веде виробничу діяльність ПрАТ «Зернопродукт МХП», з яким щорічно укладається соціальна угода. Цьогоріч підприємство на розвиток громади виділяє 660 тис.грн., які будуть використовуватись на об’єкти, визначені громадою. Тому присутні на зборах внесли ряд пропозицій.

Інформацію, що цікавить населення, надали представники «Вінницягаз» Віталій Побережник та КНП « Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Шевчук.

Протягом тривалого періоду має місце певне протистояння у громаді щодо використання культової споруди прихожанами двох конфесій православної церкви. На сході  села знову ж таки намагались донести свої позиції кожна із сторін, але вирішення питання  так  і не знайшли.« повернутися до списку новин