Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Обговорили питання соціального захисту учасників бойових дій та членів їх сімей.

Переглядів: 143

 Сьогодні у залі засідань районної ради було проведено «круглий стіл» на тему «Актуальні проблеми соціального захисту учасників АТО та їх вирішення» У заході взяли участь голова районної ради Людмила Скапровська, перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, учасники АТО та члени їх сімей, голови територіальних громад району,  керівники та представники медичних закладів, соціального захисту, пенсійного Фонду, відділугеокадастру, представники громадських організацій , районні ЗМІ.

 Головна мета зустрічі з учасниками АТО - є реалізація комплексу взаємопов'язаних завдань і заходів, що спрямовані на поглиблення соціального захисту, адаптації учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, створення в суспільстві атмосфери підтримки та поважного ставлення до членів сімей загиблих та учасників АТО.

 Начальник  управління праці та  соціального захисту населення Наталія Томін розповіла про порядок, за якими учасники антитерористичної операції можуть отримати санаторно-курортні путівки. Актуальним також залишається питання забезпечення житлом військовослужбовців. Немає жодної державної програми, яка б гарантувала покращення житлових умов або отримання нових «квадратних метрів» колишніми військовослужбовцями. Тому Наталі Іванівна звернулась до голів територіальних громад з пропозицією посприяти у вирішенні даного питання.

  Про стан медичного забезпечення АТОвців розповів головний лікар комунального некомерційного підприємства «Тростянецький районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Володимир Пересунько. Він також наголосив на важливості проходження психологічної реабілітації та запросив учасників бойових дій скористатись послугами психолога, який працює в лікарні та надає кваліфіковану допомогу.

 Ветерани АТО мали можливість отримати інформацію та відповіді на всі питання, які пов'язані із соціальним захистом та працевлаштуванням.

 Зверталася  увага на патріотичне виховання молоді та школярів, а також культурно-просвітницьку роботу патріотичного  змісту серед громадськості.

 Голова районної ради Людмила Скапровська запевнила, що в межах повноважень та згідно чинного законодавства районною владою робиться все можливе  для вирішення  проблемних питань учасників АТО з максимальним врахуванням їх пропозицій та побажань.

По завершенню зустрічі було напрацьовано цілий ряд пропозицій та прийнята відповідна ухвала, яка не залишаться без уваги районної ради.

 

« повернутися до списку новин