Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Відбулось засідання постійних комісій районної ради.

Переглядів: 166

Перед засіданням 38 чергової сесії районної ради відбуваються засідання постійних комісій. Сьогодні свої питання розглядали постійна комісія районної ради з питань регулювання комунальної власності, роботи промисловості, будівництва, транспорту, енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення, яку очолює Анатолій Савченко, та постійна комісії з питань планування бюджету, де голова комісії Тетяна Бузинська.

На розгляд та підтримку депутатів постійної комісії районної ради з питань планування бюджету було винесено питання:

- Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18.12. 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

-Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» згідно із розпорядженнями голови райдержадміністрації.

- Про районний бюджет на 2020 рік.

- Про внесення змін до районної Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Тростянецького району для збільшення надходжень до місцевого бюджету на 2018-2020 роки.

 Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти районного бюджету у 2020 році.

Найважливішим питанням сьогодення є прийняття районного бюджету на 2020 рік. Відповідно до поданих документів фінансового управління Тростянецької районної державної адміністрації дохідна частина районного бюджету на 2020 рік обрахована на  основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України,  проекту Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2020 рік” та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин з урахуванням основних прогнозних показників, визначених Програмою економічного і соціального розвитку району на 2020 рік. Бюджет є збалансованим за доходами та видатками.

На виконання вимог ст.75 Бюджетного кодексу України і переліком показників, що мають затверджуватися районною радою на основі чинної для місцевих бюджетів на 2020  рік бюджетної класифікації, дохідна частина загального фонду районного бюджету складається із податкових та неподаткових надходжень, що становить 51,6%, базової дотації – 2,1%, освітня субвенція з державного бюджету – 39,2 %, медична субвенція з державного бюджету – 3,5%, субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам -3,6%.

Детальніше про те, як житиме районної у наступному році, буде обговорено 17 грудня 2019 року о 10.00 год. на 38 сесії районної ради 7 скликання.« повернутися до списку новин