Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Радились про перспективи функціонування закладів освіти району.

Переглядів: 285

     14 лютого за участі посадових осіб райдержадміністрації та районної ради відбулась нарада, в ході якої обговорено питання щодо перспектив діяльності закладів шкільної освіти району. У районн6ій комунальній власності нині функціонує 20 загальноосвітніх шкіл, із яких 14- ЗОШ І-ІІІ ступенів та 6 – І-ІІ ступенів. На жаль, статистики з кожним роком показує зменшення кількості учнів у сільській місцевості. Малокомплектні школи нині не в змозі надати якісні освітні послуги, адже нерідко застосовується у таких школах індивідуальне навчання, тому що відсутня навіть мінімальна кількість учнів (5 осіб) для створення класу.

У минулому році на розгляд сесії районної ради виносились питання реорганізації малокомплектних шкіл, але рішення не було прийняте.

Протягом останніх  кількох років районна влада проводить реальну роботу по зміцненню матеріальної бази шкіл, в першу чергу, тих в яких навчається 100 і більше учнів. Зокрема придбано нові автобуси, які забезпечують  підвіз школярів. Учасниками наради обговорено напрями діяльності органів виконавчої влади задля вирішення питань  забезпечення  якості  надання освітніх послуг у сільських малокомплектних школах.

« повернутися до списку новин