Тростянецька районна рада
Тростянецький район Вінницька область

Тростянеччина прощається із героєм-воїном.

Переглядів: 511

     

  Протягом кількох останніх років Тростянеччину оминали «похоронки» із війни. Але ще одна страшна трагедія прийшла у село Буди нашого району. Від кулі ворожого снайпера загинув наш земляк - 24 річний Олександр Карпика. Він проходив службу старшим солдатом у військовій частині А3814.

       Свій обов’язок вбачав у захисті Вітчизни, тому чотири роки свого молодого життя віддав українській армії. На Луганщині біля села Катеринівка знайшла Сашка ворожа куля. Медики не змогли його врятувати. У селі на солдата чекали мама, два брати, сестра, односельці. У цьому році закінчувався термін його контракту. Але не довелося юнакові пожити мирним спокійним життям.

    Тростянецька районна рада та виконавчий апарат глибоко сумують за Олександром та висловлюють щирі співчуття родині та друзям полеглого героя-захисника. Вічна пам'ять про тебе залишиться у наших серцях. У районі оголошена жалоба за воїном Карпикою Олександром.

     Проклята українським народом війна кожен день забирає життя і здоров’я наших дорогих оборонців. Тростянеччина втратила вже  п’ятьох синів на передових воєнних рубежах та десять демобілізованих воїнів померли вже вдома.

     Слава Героям! 

 

« повернутися до списку новин